Identyfikacja mindblowing ideas

Identyfikacja wizualna – Czym jest? Jaka powinna być? Czymś co czyni firmę jedyną w swoim rodzaju. Powinna stanowić czytelną i spójną identyfikację rynkową wyróżniającą Twoją firmę spośród innych marek. Jedno z ważniejszych narzędzi kreujących wizerunek przedsiębiorstwa. Logo, wizytówki, szyld… to wszystko powinno odzwierciedlać charakter firmy. Na identyfikację wizualną składać się powinien niepowtarzalny zestaw cech, dzięki którym firma zapadnie w pamięć. Większość osób to wzrokowcy, a pierwsze wrażenie często jest tym najważniejszym. Dlatego też  należy zadbać, aby to co zobaczy przyszły klient było nienagannym odzwierciedleniem usług jakie oferuje firma.

zobacz w portfolio

Ilustracje stanowią doskonałe wzbogacenie projektu strony WWW Twojej firmy. Jak sama nazwa wskazuje za ich pomocą można zobrazować każdą myśl oraz działanie człowieka. Dlatego też ważne jest, aby grafika strony internetowej poświęconej konkretnej tematyce już na pierwszy rzut oka „mówiła” czego strona dotyczy. Dzięki ilustracjom potencjalny klient po wejściu na stronę nie napotyka ściany tekstu, lecz przyjazny obraz tego, czego może się spodziewać nawiązując współpracę z Twoim przedsiębiorstwem. Poza ilustracjami do stron www wykonuję również wszelkie inne projekty graficzne, zależnie od oczekiwań klienta.

zobacz w portfolio

W XXI wieku strona internetowa stanowi najlepszy i jednocześnie najtańszy rodzaj reklamy dla firmy. Nie da się bowiem ukryć, że stworzenia serwisu internetowego stanowi o wiele niższy koszt niż wyemitowanie reklamy np. w telewizji. W dobie nadchodzącego społeczeństwa informacyjnego żadna firma nie może sobie pozwolić na brak strony WWW – to tak jakby przedsiębiorstwo nie istniało (zgodnie z panującym wśród młodzieży „przekonaniem” – to czego nie ma w sieci, nie istnieje). Dzięki ciągłym konsultacjom na wszystkich etapach tworzenia projektu Twoja strona będzie stanowiła spójną całość z wizerunkiem Twojej firmy.

zobacz w portfolio
PRACE / PORTFOLIO
1
wings
Technologia: Illustrator, Photoshop
Kategoria: Identyfikacja wizualna
Klient: Wings
Opis: Projekt przygotowany dla firmy Wings. Zlecenie zawierało przygotowanie wizytówek, papieru firmowego oraz teczki.
O MNIE / ABOUT ME
KIM JESTEM...

Mam na imię Rafał jestem grafikiem freelancerem i Witam Cię na mojej stronie. Dostępuję wielkiego szczęścia robienia tego co lubię, dlatego w każdej mojej pracy znaleźć można kawałek mnie. Podczas 5 lat siedzenia przed kompem na miękkim, ciepłym krześle prawdopodobnie wiele się nauczyłem. Nie znaczy to jednak, że poprzestałem na zdobytych umiejętnościach – wręcz przeciwnie. Wciąż staram się poznawać nowe techniki, aby móc wyjść na wprost oczekiwaniom moich klientów. W swoim dorobku mogę pochwalić się stronami dla m.in.: Nestle, Lorentz.

Pytasz co mogę dla Ciebie zrobić? Zajmuję się szeroko pojętą grafiką komputerową. Poczynając od stron internetowych, identyfikacji wizualnej, ilustracji czy animacji flash, a na materiałach na potrzeby poligrafii kończąc.

JAK PRACUJE
KLIENCI / CLIENTS
KONTAKT / CONTACT
IMIĘ, NAZWISKO
E-MAIL
TEMAT
WIADOMOŚĆ
+48 669 842 638 info@rsxdesign.pl r.staromlynski
top